Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Zespół

Nasza kancelaria adwokacka to przede wszystkim profesjonalizm. Nie szukamy dróg na skróty i zależy nam na tym, by Twoje problemy prawne dobiegły końca. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i staramy się, być coraz lepszymi specjalistami z zakresu prawa budowlanego. Dzięki takiemu podejściu nasza kancelaria adwokacka cieszy się zaufaniem wśród klientów.

 

Zdjęcie Dybka - Adwokat Rafał Dybka

 

Co robimy?

 

Oprócz codziennej pracy przy sprawach naszych klientów prowadzimy również dwa blogi prawnicze o szeroko pojętej tematyce nieruchomości:

Oprócz opieki nad serwisem, nasi prawnicy mają na koncie publikacje z zakresu prawa budowlanego. Ostatnią wydaną przez nas komentarz do dekretu warszawskiego z 1945 zwanego też dekretem Bieruta wydanego nakładem Lexis Nexis sp. z o.o. (Dekret o własności i użytkowaniu gruntów na obszarze miasta stołecznego Warszawy).

Masz pytanie?

Jeżeli interesuje Cię praca naszej kancelarii specjalizującej się w obsłudze nieruchomości lub potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swojego problemu prawnego, skontaktuj się z nami. Nasz radca budowlany wysłucha Cię i znajdzie rozwiązanie.

dekret_warszawski_bieuta-238x300Jedną z ostatnich publikacji naszych prawników jest pierwszy na rynku komentarza do dekretu warszawskiego z 1945 zwanego też dekretem Bieruta wydanego nakładem Lexis Nexis sp. z o.o. (Dekret o własności i użytkowaniu gruntów na obszarze miasta stołecznego Warszawy. Komentarz. W.Białogłowski, R.Dybka)

 

 

Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020