Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Zespół

Nasza kancelaria adwokacka to przede wszystkim profesjonalizm. Nie szukamy dróg na skróty i zależy nam na tym, by Twoje problemy prawne dobiegły końca. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i staramy się, być coraz lepszymi specjalistami z zakresu prawa budowlanego. Dzięki takiemu podejściu nasza kancelaria adwokacka cieszy się zaufaniem wśród klientów.

 


 

Co robimy?

 

Oprócz codziennej pracy przy sprawach naszych klientów prowadzimy również nadzór merytoryczny nad niekomercyjnym serwisem z aktualnościami prawnymi.

www.Prawo-Budowlane.edu.pl

Oprócz opieki nad serwisem, nasi prawnicy mają na koncie publikacje z zakresu prawa budowlanego. Ostatnią wydaną przez nas komentarz do dekretu warszawskiego z 1945 zwanego też dekretem Bieruta wydanego nakładem Lexis Nexis sp. z o.o. (Dekret o własności i użytkowaniu gruntów na obszarze miasta stołecznego Warszawy).

Masz pytanie?

Jeżeli interesuje Cię praca naszej kancelarii specjalizującej się w obsłudze nieruchomości lub potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu swojego problemu prawnego, skontaktuj się z nami. Nasz radca budowlany wysłucha Cię i znajdzie rozwiązanie.

dekret_warszawski_bieuta-238x300Jedną z ostatnich publikacji naszych prawników jest pierwszy na rynku komentarza do dekretu warszawskiego z 1945 zwanego też dekretem Bieruta wydanego nakładem Lexis Nexis sp. z o.o. (Dekret o własności i użytkowaniu gruntów na obszarze miasta stołecznego Warszawy. Komentarz. W.Białogłowski, R.Dybka)

 

 

Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa  |  Telefon: +48 571 273 857  |  E-mail: kancelaria@dybka.com.pl  |  Grupa Dybka © 2010-2020

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.