Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Kancelaria prawna nieruchomości Wrocław

Prawo budowlane to obszerna dziedzina. Budowa zarówno nowoczesnego osiedla, jak i niewielkiego domu podlega wielu formalnościom – wymaga uzyskania niezbędnych pozwoleń i przestrzegania procedur. Nasza kancelaria prawna Wrocław zapewnia klientom indywidualnym merytoryczne wsparcie w trakcie realizacji marzeń o własnym mieszkaniu, a klientom korporacyjnym stałą obsługę prawną w zakresie nieruchomości.

Prawnik nieruchomości Wrocław

Wrocław to jedno z największych miast w Polsce, w których codziennie przeprowadzane są dziesiątki transakcji na rynku nieruchomości. Prawnik od nieruchomości oferuje m.in. kompleksowe wsparcie osobom nabywającym nieruchomości, kupującym i sprzedającym mieszkanie czy budującym dom. Pomoc prawnika to najskuteczniejszy sposób, aby ustrzec się przed zakupem nieruchomości zadłużonej czy o nieuregulowanym stanie prawnym. Korzystając z oferty kancelarii specjalizującej się w prawie nieruchomości, klienci mogą być spokojni o zabezpieczenie swoich interesów.

Prawo budowlane, jak każda inna ustawa, jest systematycznie nowelizowane, a prawnik od nieruchomości pozostaje na bieżąco z tymi zmianami. Dzięki temu skorzystanie z porady prawnej to najszybszy sposób, aby otrzymać wyczerpującą odpowiedź, która będzie zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami. Nasza kancelaria prawna Wrocław zapewnia wsparcie na każdym etapie zakupu czy budowy domu. Proponujemy zarówno doraźne porady prawne, jak i stałą obsługę prawną w zakresie prawa i procesu budowlanego.

Kancelaria prawna Wrocław – nasze specjalizacje

Jako kancelaria prawna oferujemy kompleksową pomoc właścicielom nieruchomości. Nasze główne specjalizacje i obszary, w których mamy największe doświadczenie, to:

  • Odszkodowania i rekompensaty. Reprezentujemy przed sądami klientów, którzy zostali wywłaszczeni w PRL-u lub współcześnie pod inwestycje publiczne. Dokładnie analizujemy dokumenty, a następnie dochodzimy należnego klientowi odszkodowania.
  • Obsługa prawna nieruchomości. Świadczymy porady prawne dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości. Nasza kancelaria prawna Wrocław opiniuje też umowy związane z transakcjami kupna-sprzedaży nieruchomości, wspiera inwestorów i przeprowadza audyty nieruchomości.
  • Prawo budowlane i proces inwestycyjny. Wrocław to atrakcyjny rynek nieruchomości. Klientów, którzy zdecydowali się budować na terenie tego miasta, reprezentujemy przed urzędami i wspieramy od momentu uzyskania niezbędnych pozwoleń aż do chwili odbioru gotowej nieruchomości.

Kancelaria prawna Wrocław specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zapewniamy merytoryczne wsparcie wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym. Doradzamy też deweloperom. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.

Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020