Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Kancelaria prawna nieruchomości Łódź

Głównym filarem działalności naszej kancelarii jest prawo budowlane i nieruchomości. Pracujemy zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Jako kancelaria prawna Łódź oferujemy kompleksową pomoc w sprawach cywilno-prawnych oraz z zakresu zarządzania nieruchomościami położonymi na terenie stolicy województwa łódzkiego.

Prawnik nieruchomości Łódź

Czym zajmuje się prawnik od nieruchomości i z jakiego zakresu porady prawne oferuje? Podstawą działalności prawnika jest pomoc z szeroko rozumianego zakresu nieruchomości i inwestycji budowlanych. Po wnikliwym zapoznaniu się z powierzoną mu sprawą będzie on w stanie wskazać m.in. problemy, których zlekceważenie mogłoby narazić inwestora na straty finansowe lub poważne konsekwencje natury prawnej. W ten sposób prawnik pomaga klientom inwestującym w nieruchomości na terenie miasta Łódź uniknąć kosztownych błędów, a także w sposób płynny prowadzić inwestycję budowlaną.

Kancelaria prawna Łódź specjalizująca się w prawie nieruchomości prowadzi sprawy z zakresu m.in. służebności przesyłu, naruszania posiadania czy sporządzania umów dzierżawy i najmu, w tym w szczególności w obsłudze najmu komercyjnego. Dobry prawnik od nieruchomości pomoże też w zakresie uregulowania stanu prawnego nieruchomości – takich obiektów niestety na terenie Łodzi i okolic jest dość dużo. Prawnicy z Kancelarii Prawnej Nieruchomości i Proces Budowlany podejmują się obsługi deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, biur obrotu nieruchomościami czy klientów indywidualnych – właścicieli mieszkań, domów oraz działek.

Kancelaria prawna Łódź – nasze specjalizacje

Świadczymy szeroko zakrojoną pomoc prawną w sprawach dotyczących nieruchomości. Zatrudnieni w naszej kancelarii adwokaci i radcowie prawni w szczególności podejmują się spraw o odszkodowania i rekompensaty za wywłaszczenie i utratę wartości nieruchomości. Dotychczas nasza kancelaria prawna reprezentowała klientów w sprawach m.in. o odszkodowanie za zlokalizowanie na działce inwestycji drogowych.

W zakresie naszych kompetencji leży prawo budowlane i proces inwestycyjny. Nasza kancelaria prawna oferuje pomoc m.in. przy uzyskaniu niezbędnych decyzji administracyjnych dla inwestycji realizowanych na terenie miasta Łódź. Nasz prawnik od nieruchomości zapewnia też wsparcie na poszczególnych etapach budowy i po jej zakończeniu, w tym w relacjach z urzędami czy też roszczeniami wynikającymi z robót budowlanych.

W naszej ofercie znajduje się też obsługa prawna nieruchomości. Przeprowadzamy audyty nieruchomości i prowadzimy sprawy związane z regulacją stanu prawnego nieruchomości. Klientom indywidualnym nasza kancelaria prawna proponuje pomoc przy przeprowadzaniu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na pytania oraz pomożemy znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania. Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie.

Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020