Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Prawnik Prawo Budowlane

Jedną z głównych specjalizacji Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany jest prawo budowlane. Świadczymy pomoc prawną w zakresie procesu inwestycyjnego i odszkodowań za wywłaszczenie. Zajmujemy się też obsługą prawną nieruchomości.

Prawo Budowlane Radca Prawny

Rozwiewamy wątpliwości w zakresie projektowania, budowy, utrzymania i rozbiórki obiektów budowlanych. Oferta naszej Kancelarii skierowana jest do Klientów indywidualnych, firm i spółek, które potrzebują merytorycznego wsparcia w zakresie prawa budowlanego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie – od momentu powzięcia decyzji o inwestycji aż do jej zakończenia.

Prawnik Prawo Budowlane

Nasza kancelaria zatrudnia zarówno adwokatów, jak i radców prawnych. Prawnik, którego specjalizacją jest prawo budowlane, zapewni wsparcie w razie sporu z projektantami obiektu budowlanego czy wykonawcami. Konflikt może pojawić się np. wówczas, gdy projekt został źle przygotowany, a usterki zostały wykryte dopiero przy odbiorze inwestycji. Wówczas merytoryczna pomoc specjalistów jest bezcenna.

Prawnik Prawo Budowlane Warszawa

Kancelaria Prawna Nieruchomości & Proces Budowlany mieści się na terenie miasta Warszawa. Obsługujemy klientów zamierzających zakupić lub wybudować obiekt budowlany – także w stolicy. Nasz prawnik czy adwokat udziela porad prawnych z zakresu prawa budowlanego inwestorom również z innych części kraju.

Prawnik Prawa Budowlanego – zakres usług

Zakres oferowanych przez kancelarię usług jest bardzo szeroki. Zarówno prawnik, jak i adwokat z naszej kancelarii podejmie się m.in. prowadzenia spraw o odszkodowanie za wywłaszczenie, obsługi prawnej nieruchomości czy sprawdzenia umowy deweloperskiej, m.in. w mieście Warszawa.

Odszkodowania i Rekompensaty

Warszawa to jedno z miast, w których dotychczas udało nam się uzyskać dla naszych Klientów odszkodowanie za wywłaszczenie czy utratę wartości nieruchomości. Podejmujemy się prowadzenia także spraw o odszkodowania za wydzielenie gruntów pod budowę dróg publicznych.

Prawo budowlane i procesy inwestycyjne

Prawo budowlane reguluje proces inwestycyjny. Dla Klientów sprawdzamy m.in. stan prawny nieruchomości, przygotowujemy wzory umów o roboty budowlane i pomagamy uzyskać niezbędne zgody. Dotychczas prawnik z naszej kancelarii reprezentował zarówno inwestorów prywatnych, jak i firmy.

Obsługa prawna nieruchomości

Prawnik z naszej kancelarii może reprezentować Klientów w sprawach o zasiedzenie, zakup gruntów pod inwestycje i zapewnić pomoc w skompletowaniu dokumentów oraz uzyskaniu zgód niezbędnych do rozbudowy obiektów budowlanych. Obsługa prawna nieruchomości w naszej kancelarii to kompleksowa, rzetelna usługa.

Adwokat Prawo Budowlane

W gronie specjalistów kancelarii jest adwokat, którego specjalnością jest prawo budowlane. Podejmuje się on prowadzenia spraw o różnym stopniu skomplikowania. Wieloletnie doświadczenie i śledzenie zmian w przepisach pozwala nam wskazać najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania po zapoznaniu się z dostarczoną przez niego dokumentacją.

Zachęcamy do powierzenia nam swojej sprawy – pomożemy podjąć optymalne decyzje, a w razie konieczności będziemy reprezentować Klienta przed sądem i organami administracji publicznej.

 

Updated: 19 stycznia, 2021 — 08:44
Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020