Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Porady Prawne

Gdy podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości lub rozpoczęciu budowy obiektu, powinieneś skonsultować się ze specjalistą. Kancelaria Prawna Nieruchomości & Proces Budowlany świadczy porady prawne. Analizujemy dokumenty i reprezentujemy naszych Klientów zarówno przed instytucjami, jak i sądami.

Porady Prawne Warszawa

Specjalizujemy się w prawie budowlanym, dlatego też oferujemy porady prawne dotyczące m.in. pozwoleń na budowę, legalizacji samowoli budowlanych, procesu budowlanego czy odszkodowań za wywłaszczenie. Opiniujemy dokumenty, a także przygotowujemy niezbędne umowy, w tym o robotach budowlanych czy sprawowaniu nadzoru inwestycyjnego. Oferujemy również porady prawne przez telefon.

Odszkodowania i rekompensaty

Jedną z naszych specjalności jest odszkodowanie za wywłaszczenie zarówno w okresie PRL-u, jak i w czasie późniejszym pod budowę dróg publicznych. Reprezentujemy Klientów przed sądami również w sprawach o zwrot wywłaszczonej nieruchomości. Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie za utratę wartości nieruchomości.

Prawo budowlane i procesy inwestycyjne

Prawo budowlane reguluje kwestie procesu inwestycyjnego. Pomagamy w zabezpieczeniu interesów inwestora poprzez analizę dostarczonej dokumentacji, a także opiniowanie i sporządzanie umów. Oferując porady prawne, informujemy też jak uzyskać niezbędne pozwolenia od organów administracyjnych.

Obsługa prawna nieruchomości

Jedną ze specjalizacji naszej kancelarii jest obsługa prawna nieruchomości. Proponujemy porady prawne przez telefon osobom zamierzającym kupić mieszkanie, dom lub lokal usługowy. Sprawdzamy też stan prawny wskazanej nieruchomości i wydajemy opinię, czy sfinalizowanie transakcji nie wiąże się z ryzykiem.

Ile kosztują porady prawne?

Każda sprawa jest inna. Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztują porady prawne, skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z Twoją sprawą zaprezentujemy naszą ofertę. Oferujemy zarówno jednorazowe porady prawne (również przez telefon), jak i świadczymy kompleksową pomoc.

Darmowe porady prawne

Siedziba naszej kancelarii znajduje się na terenie miasta Warszawa. Darmowe porady prawne (pro bono) mogą zostać udzielone po zapoznaniu się z daną sprawą. Zapraszamy do kontaktu osoby, którym pomóc mogą darmowe porady prawne z zakresu prawa budowlanego.

Płatne porady prawne

Wśród naszych usług są odpłatne porady prawne z zakresu prawa budowlanego. Rozwiewamy wątpliwości zarówno inwestorów prywatnych, jak i firm. Kompleksowo wspieramy deweloperów i firmy zarządzające nieruchomościami.

Gdzie uzyskać pomoc prawną?

Prywatni inwestorzy często nie mogą odnaleźć się w gąszczu przepisów, nie wszystkie regulacje są też dla nich zrozumiałe. Porady prawne na etapie budowy czy zakupu nieruchomości skutecznie chronią przed podjęciem niekorzystnych lub sprzecznych z prawem decyzji. Jeżeli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z porad prawnych udzielanych przez naszą kancelarię.

Kancelaria Prawna Nieruchomości Warszawa

Kancelaria Prawna Nieruchomości to zespół radców prawnych i adwokatów. Specjalizujemy się w prawie budowlanym – mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z tego zakresu.

Updated: 19 stycznia, 2021 — 08:39
Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020