Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Warunki zabudowy

warunki zabudowyWarunki zabudowy i zagospodarowania terenu są niezbędnym elementem każdej inwestycji budowlanej na terenach dla których nie został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Tym samym inwestor jest zobowiązany wystąpić do gminy z wnioskiem o wydanie warunków zabudowy. Błędy we wniosku czy brak wymaganej dokumentacji mogą znacząco przedłużyć całe postępowanie, a inwestora narazić na znaczne koszty.

Jeżeli poszukujesz ekspertów którzy pomogą Ci uzyskać korzystne warunki zabudowy? Lepiej trafić nie mogłeś!

Kompleksowo doradzamy i pomagamy inwestorom

Specjalizacja naszych prawników oraz ich bogate doświadczenie sprawiają, iż powierzone nam projekty związane z zagadnieniami planistycznymi, w tym w szczególności etap warunków zabudowy, realizujemy szybko i skutecznie.

Zagadnieniami planowania i zagospodarowania przestrzennego prawnicy z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany zajmują się kompleksowo.

Doradzamy i pomagamy inwestorom poza samym postępowaniem o warunki zabudowy w zakresie oceny realności projektu, przewidywanych nakładów oraz szacunkowego czasu niezbędnego do realizacji całego zamierzenia inwestycyjnego.

Ściśle współpracujemy z biurami architektonicznymi oraz projektowymi w celu zapewnienia kompleksowej realizacji zlecenia. W imieniu klienta gromadzi całą niezbędną do warunków zabudowy dokumentację, aby nie musiał się o nic martwić.

Specjalizujemy się w szczególności w projektach skomplikowanych pod kątem prawnym (budowa obiektów nietypowych, budowa w okolicy niezabudowanej oraz na terenach leśnych). Szereg z sukcesem zrealizowanych projektów naszych klientów jest miarą naszej skuteczności.

Po zakończeniu kwestii planistycznych zapewniamy inwestorom dalsze wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji budowlanej.

Masz pytania? Potrzebujesz szczegółowej oferty? Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: kancelaria@dybka.com.pl tel. +48 504 947 204

Updated: 15 lutego, 2022 — 11:09
Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020