Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Umowa o roboty budowlane

fidic_2

Proces inwestycji budowlanych jest wieloetapowy, ale jego centralnym punktem jest zawsze sama budowa. Zebranie niezbędnej dokumentacji oraz otrzymanie wszystkich pozwoleń to jedno, natomiast skonstruowanie bezpiecznej umowy o roboty budowlane stanowi zupełnie innego rodzaju wyzwanie dla uczestników procesu budowlanego. Często inwestor, wykonawca czy też podwykonawca nie do końca rozumie treść zawieranego porozumienia i wtedy warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Poszukujesz prawników ekspertów od umów o roboty budowlane? Lepiej trafić nie mogłeś!

Specjalizacja naszych prawników oraz ich bogate doświadczenie sprawiają, iż powierzone nam umowy o roboty budowlane charakteryzują się kompleksowymi rozwiązaniami wszelkich aspektów prawnych oraz zabezpieczają interesy naszych klientów.

Zagadnieniami związanymi z robotami budowlanymi prawnicy z Kancelarii Prawnej Nieruchomości & Proces Budowlany zajmują się kompleksowo.

Doradzamy i pomagamy inwestorom (zamawiającym), wykonawcom, a także podwykonawcom

Wspieramy naszych klientów w konstruowaniu oraz analizie przed podpisaniem umowy, a także uczestniczymy w negocjacjach. Dokonujemy niezbędnych weryfikacji kontrahentów, zabezpieczeń umownych, a także prawidłowość załączonej dokumentacji. Dzięki naszemu wsparciu podpiszesz bezpieczną dla siebie umowę o roboty budowlane.

Przy skomplikowanych projektach budowlanych (np. inwestycje infrastrukturalne, duże obiekty kubaturowe, realizacja inwestycji w oparciu o wzory FIDIC) zapewniamy bieżące wsparcie.

W przypadku problemów pomagamy je rozwiązać skutecznie i szybko bez udziału sądów, a jeżeli nie jest to możliwe, pomagamy zebrać niezbędną dokumentację do postępowania sądowego, a także reprezentujemy w trakcie postępowania naszych klientów, dbając o jak najlepsze zabezpieczenie ich interesów.

Masz pytania? Potrzebujesz szczegółowej oferty? Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: kancelaria@dybka.com.pl tel. +48 504 947 204

Updated: 15 lutego, 2022 — 11:08
Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020