Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

Windykacja należności

Twoi kontrahenci nie chcą Tobie zapłacić? Opóźniają się z wpłatami mówiąc, że na razie nie mają pieniędzy? Twoi pracownicy naciskają Cię o wypłaty a wierzyciele o spłatę zadłużenia, ale nie masz pieniędzy od zleceniodawców?

Rozwiązaniem jest system stałej obsługi wierzytelności oferowany przez naszą kancelarię.

Zaleganie z płatnościami w branży budowlanej jest niestety częstą praktyką. Pomimo iż nie ma w 100% skutecznej metody, to jednak warto dbać o swoje należności. Nasza kancelaria w ramach obsługi prawnej dla firm i przedsiębiorców z branży budowlanej świadczy usługi windykacji nalezności. Oferujemy system stałej obsługi wierzytelności. Nasze działania charakteryzują się skrupulatnością oraz wywieraniem dużej presji na dłużnika.

Ogólny mechanizm działania w przypadku systemu stałej obsługi wierzytelności składa się z kilku elementów:
1. weryfikacji stanu finansowego dłużnika wobec którego mają być podjęte działania, próba ustalenia posiadanego mienia;
2. polubowna próba ustalenia terminu spłaty należności, dyscyplinowanie dłużnika, ustanawianie zabezpieczeń w przypadku groźby wyzbycia się majątku bądź upadłości;
3. sądowego dochodzenie należności, uzyskiwanie tytułów egzekucyjnych;
4. wsparcia postępowania komorniczego w celu ustalenia majątku dłużnika i najbardziej efektownej metody ściągnięcia długu.

Przeprowadzamy pełne postępowania windykacyjne

W Państwa imieniu przeprowadzamy całe postępowanie windykacyjne łącznie z etapem sądowym, monitorując na bieżąco działania dłużnika oraz sądu, ustanawiając niezbędne zabezpieczenia bądź poręczenia, aby ewentualna faza egzekucji komorniczej przebiegła jak najsprawniej.
Najlepsze efekty naszego systemu obsługi wierzytelności są przy stałej współpracy oraz wszczynaniu odpowiednich procedur już przy minimalnym opóźnieniu.

Pomyśl, ile możesz oszczędzić pieniędzy i nerwów dzięki stałej obsłudze należności. Po szczegóły oferty obsługi wierzytelności zapraszam do kontaktu.

Masz pytania? Potrzebujesz szczegółowej oferty? Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: kancelaria@dybka.com.pl tel. +48 504 947 204

Updated: 22 czerwca, 2021 — 12:32

Dodaj komentarz

Adres: ul. Legionowa 31, 01-343 Warszawa
Telefon: +48 571 273 857
E-mail: kancelaria@dybka.com.pl
Grupa Dybka © 2010-2020