Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Specjaliści od procesu inwestycji budowlanych

adwokat Artur Gwarek

AGwarek_1Artur Gwarek – adwokat (członek Warszawskiej Izby Adwokackiej), absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Centrum Prawa Amerykańskiego prowadzonego przez WPiA UW we współpracy z University of Florida Levin College of Law, specjalista w zakresie umów budowlanych i postępowań spornych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w renomowanych warszawskich kancelariach, uczestnicząc w bieżącej obsłudze firm głównie w zakresie przygotowywania, negocjacji oraz nadzoru na wykonywaniem umów. Praktykę korporacyjną łączy z praktyką procesową, co umożliwia mu identyfikację i neutralizowanie potencjalnych problemów już na etapie kontraktowym.

Doświadczony ekspert w zakresie bieżącej obsługi spółek z segmentu MŚP, a także cenionym specjalistą w zakresie umów handlowych. Zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą przedsiębiorców, w tym firm działających w sektorze budowlanym oraz działających w rynku nieruchomości. Posiada znaczne doświadczenie w przygotowywaniu i negocjowaniu umów związanych z procesem budowlanych (m.in. umowy z projektantami, umowy konsultingowe, umowy o nadzór, umowy dostawy). W trakcie kariery zawodowej był zaangażowany w liczne projekty związane umowami o roboty budowlane, w tym związane z budową infrastruktury (m.in. w oparciu o wzorce FIDIC).

Naturalnym środowiskiem pracy mec. Gwarka jest sala sądowa, gdzie czuje się jak rekin w wodzie. Liczne spory sądowe prowadzone na terenie całej Polski w większości zakończone realizacją określonych na początku współpracy celów, są bezsprzeczną rekomendacją skuteczności jego działań. Ceniony przez klientów za wyjątkowe „czucie” sali sądowej.

W wolnym czasie uwielbia spotkania przy grach planszowych, a w celu podtrzymania równowagi w wyzwaniach umysłowych i fizycznych trenuje kolarstwo górskie.

Grupa Dybka © 2010-2017